Forum
Forum anasayfa » Genel » Adnan Oktar Ilim ve Bilgi Hazinesi mutlaka okuyun ve yararlanin...Ey Millet uyanin Allah icin....


2009.08.02 13:10:58

#1
kuyumcu
Kayıt tarihi : 05 Mayıs 2006
İleti sayısı : 160

Arkadaslar burada verecegim adresde bilgilerinden ve belgelerinden yararlanin dininizi bilgilerle kuvvetlendirin, sizden kimse para filan istemiyor kimse size avuc acmiyor maddiyat istenmiyor ama bilgilenmek her insanin ve kulun borcudur ki  zirhin iyi olssun onun icin Allah aski ici verdigim siteden Harun Yahya (Sayin Adnan Oktar) sietsinden dini bilgilerinizi tazeleyin bilgilenin, millet vurdum duymaz olmayin Dünya vurup güzel gecicidir, ama Allah karsisinda ne yapcagiz acaba kimse cevap veremiyor bu sorularin cevaplarini, bilen varsa yazsin bilgilensin bilgilenmek ayip degil gecde olsa ilginiz olmasada bilgilenin...     http://us2.harunyahya.com/Detail/T/7EZU … A_YA_CEVAP                    ........     http://www.harunyahya.org/index.php

Mesaj 2009.08.02 13:13 tarihinde kuyumcu tarafından düzenlenmiştir.

2009.08.03 17:45:06

#2
Codeine
Kayıt tarihi : 10 Temmuz 2009
İleti sayısı : 10

Adnan Oktar diğer adıyla Harun Yahya bir din alimi değildir, bir bilim adamı hiç değildir. Milleti yönlendirirken daha dikkatli olunmalı.

2009.08.04 09:50:33

#3
deniz
Kayıt tarihi : 20 Şubat 2009
İleti sayısı : 18

Codeine sana katılıyorum.

2009.08.07 02:06:19

#4
kuyumcu
Kayıt tarihi : 05 Mayıs 2006
İleti sayısı : 160

Sizlere karsi bir Alerjik durumum yok inanmakta inanmamakta özgürdür insan, insani hapis edebilirsin sevgisin ve ruhunu hapsedemezsiniz... onun icin kimseyi zorladigim yok, ama ben her kisinin yazdigini ayrim yapmadan okuyan ondan sonra vicdani karar veren kisiyim, onun icin Kitabim ataistde olsa inanclida olsa beni etkileyecek özünü bulamadigim ruhsuz sevgisiz yazilanlar kanmak vicdanima birakiyorum.. burada sadece ve sadece insanlarin illede Üniversiteyi bitirin ondan sora buradaki yazilari okuyun ondan sonra aldiginiz diplomaya ve kaliplasmis hayatla yüz yüze gelmemis eskimis kaliplasmis okul sifatlariyla ograssak ekmek yememek lazim bu dünyada, size kalsak insanllik yokolurdu ama Rabbim buna izin vermiyor aradaki farki kendi bile göremiyorsun, hadi sizee yedikleriniz afiyet seker olsun benim yediklerim ve yararli olmaya calistiklarim afiyet bal olsun herkez kendi yoluna ve sen bana kararlarimi yasaklatamazsin.

2009.08.07 11:54:56

#5
Codeine
Kayıt tarihi : 10 Temmuz 2009
İleti sayısı : 10

Kuyumcu kardeşim bu dediklerimin okumuşlukla okumamışlıkla, üniversiteyle ya da akademik kariyerle hiçbir alakası yoktur. Sen belki bulunduğun konum itibariyle birçok şeyi kendi özel gözlüğünle görmek istiyorsun, sana göre sen haklı konumdasın ama işin aslı o değil. Burada ortaya konulması gereken bir nokta varsa Adnan Oktar şahsiyeti yani bilinen adıyla Harun Yahya doğru bir adam değildir. Yaptığı yayımları ve anlattıklarını herkes az çok bilir. Bu adam, islam dinini kendi kafasında doğru bildiği bilimsel değerlere ve o değerlerden türettiği yalan yanlış bilgilere oturtmaya çalışan ve bunu yaparken arada fesat düşünceleri ve gerçek dışı iddialarıda ortaya koyarak dini bir şekilde yozlaştırmaya çalışan garip bir adamdır.

Vakti zamanında uyuşturucu, askerden kaçma, çıkar amaçlı suç örgütü kurmak ve yahudi karşıtlığı suçlarından gözaltına alınmıştır. Ki kendisi bir zaman evvel önce Mehdi olduğunu ima etmeye kadar gitmiştir. Bununlada kalmayarak Adnan Oktar grubundan ayrılan bir takım müritleri "Kızıl İmamcılar" çatısı altında toplanmış, bu grubu Adnan Oktar taraftarları fuhuş ve uyuşturucu kaçakçılığıyla suçlamıştır. Yapılan baskınlar ve terörle mücadele operasyonları neticesinde "Kızıl İmamcılar" çökertilmiş, Adnan Oktar'ın Kızıl İmamcıların pisliğini ortaya koyan müridi Serkan Ciminli ise evinde kurşuna dizilmiştir.

Adnan Oktar, Türk Hukuk Sisteminin perişanlığından, laçkalığındn istifade ederek kendine karşı duran, muhalefet eden tüm basın yayın organlarını, internet sitelerini kapattıran, kapattırmaya çalışan bir adamdır.

Böyle bir adamdan, böyle kirli ilişkilerden, böylesine pisliğe boğulmuş bir gruptan, çelişkiler yumağından temiz birşey çıkarmı kuyumcu?

2009.08.07 19:33:52

#6
kuyumcu
Kayıt tarihi : 05 Mayıs 2006
İleti sayısı : 160

Evet haklisin bu zamanda bilgileri ve kisileri iyi süzgecten gecirmek lazim, uyarini dogru buluyorum cok saol, saygilar, Adminden ricam o zaman bu haberin  silinmesi rica ediyyorum tsklr..

2011.04.13 16:12:56

#7
Codeine
Kayıt tarihi : 10 Temmuz 2009
İleti sayısı : 10

Kedi canını seni..


powered by proGEDIA