Karasu Hava Durumu

Sakaryaspor'da Ömer Yazıcı tekrar başkan...

Spor | ibrahim | 12 Haziran 2006, Pazartesi | 4332 Okunma | 1.88 (8) Puan

Sakaryaspor'da yeni yönetim kurulu açıklandı. Kulüp Başkanlığı'nı Ömer Yazıcı tekrar sürdürecek. Adapazarı Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Duran, Sakaryaspor Kulübü'nün yeni yönetim kurulu listesini açıkladı.

Sakaryaspor'da Ömer Yazıcı tekrar başkan...

Yönetim Kurulu listesini yazılı bir açıklama ile duyuran Başkan Duran, yeni Yönetim Kurulu'nun Ömer Yazıcı başkanlığında oluşturulduğunu belirtti. Sakaryaspor'un Süper Lig'e yükselmesinin önemli bir başarı olduğunu anlatan Duran, Sakaryaspor'un hak ettiği yere zorlu mücadeleler sonucu bileğinin ve yüreğinin hakkıyla geldiğini söyledi. Duran, Sakaryaspor'un adını hiçbir şaibeye karıştırmadan, Sakarya'nın ve Sakaryalıların onurunu hep yüksekte tutarak bu başarıya ulaşmış olmanın şehir adına büyük kazanç olduğunu vurguladı. Sakaryaspor tüm Sakaryalıların ortak değeri olduğunu anlatan Duran, Sakaryaspor'un Süper Lig'de daha iyi mücadele edebilecek, daha güçlü bir kulüp olabilmesi adına, üzerlerine düşen her türlü fedakarlığı yapmaya devam edeceklerini dile getirdi.

Duran, "Sakaryaspor'un Süper Lig yolculuğunda maddi ve manevi yardımlarını esirgemeyen, Sakarya Valiliği'ne, Adapazarı Ticaret ve Sanayi Odasına, Ticaret Borsasına, Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'ne, Hal Birliği'ne, Bayramiks, Evintur, Ergün Atalay, İbrahim Aygün, Ali-Semih Kayar, Adem Uluköylü, Halil Alemdar ve İmdat Taşkın'a da özellikle şükranlarımı sunuyorum."dedi.

Yazıcı ve ekibinin Sakaryaspor'u Süper Lig'de başarıdan başarıya koşturmak için gereken her türlü çabayı göstereceğine inandığını anlatan Başkan Duran, yeni yönetim kuruluna güvendiğini belirtti.

Diğer taraftan Başkan Ömer Yazıcı'nın Yönetim Kurulu Listesi şu isimlerden oluşuyor: " Abdullah Şen, Ali Kayabaşoğlu, Bahattin Küçük, Cem Gün, Ergün Özkan, Erol Girişken, Erol Şenkardeşler, Fevzi Kılıç, Güntekin Oba, Halit İnci, Hasan Alişan, Hayrettin Değirmenci, Hüseyin Ocak, Nuri Paker, Orhan Ekici, Osman Kaya, Ömer Kahveci, Rıdvan Duran, Tahsin Çuhadar ve Zekeriya Kestane"dedi.

Geçtiğimiz sezon Selahattin Aydın'ın istifasının ardından sezon sonuna kadar Kulüp Başkanlığı'nı yürüten Ömer Yazıcı, takımın Süper Lig'e yükselmesinin ardından görev süresinin dolması nedeniyle istifa etmişti.


[ Yazıcı Sayfası ]

Puanlama
Lütfen bu haberi değerlendiriniz...
Beğenmedim   1  |  2  |  3  |  4  |  5   Beğendim
Yorumlar
 Bu girdiye toplam (0) yorum yapılmıştır.
Kendi yorumunuzu ekleyin. Utanılacak birşey yok.  


Bu içerik için henüz yorum bulunmamaktadır.

Yorumunu ekle
İsim *:
E-posta *:
Web sitesi :
Başlık *:
Yorum *:
  Yorumunuz en fazla 500 karakter uzunluğunda olabilir.
İzin verilen HTML imleri
<a> <p> <b> <u> <i> <strong> <ul> <ol> <li>
 
  * ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

powered by proGEDIA